Warsztaty tworzenia lalek motanek

Warsztat tworzenia lalek motanek to bardzo kreatywny proces, odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 

Dzieci

Warsztaty dla dzieci to przede wszystkim zajęcia kreatywne, w trakcie których uczestnicy samodzielnie tworzą lalkę do zabawy. Na zajęciach tworzymy prostą lalkę kuwadkę, otulaczka lub podróżkę.
Zajęcia ćwiczą motorykę małą i pobudzają kreatywność i wyobraźnię dzieci.

Młodzież, dorośli, seniorzy

Warsztaty z motania lalek to kameralne spotkania w gronie kobiet, w trakcie których omawiam zasady tworzenia lalek i ich symbolikę, a każda uczestniczka w spokojnej, cichej atmosferze może oddać się procesowi tworzenia lalki ze swoją osobistą intencją.

Warsztaty z motania lalek to kreatywne zajęcia dla dzieci, a także kameralne spotkania w gronie kobiet, w trakcie których omawiam zasady tworzenia lalek i ich symbolikę, a każda uczestniczka w spokojnej, cichej atmosferze może oddać się procesowi tworzenia lalki ze swoją osobistą intencją.

Więcej o motankach znajdziesz w zakładce Motanki.

Wspólne motanie to bardzo twórczy i inspirujące spotkanie, które może być super pomysłem na baby shower, wieczór panieński albo urodzinowe spotkanie w kręgu kobiet.

Jeśli interesuje Cię zorganizowanie warsztatu motania, to zapraszam Cię do kontaktu ajach.soulcoach (małpa) gmail.com

Warsztaty metodą soul coaching®

Warsztaty prowadzone metodą kolaż soul coaching® to piękne rozwojowe narzędzie, w którym Twoja Dusza przemówi do Ciebie poprzez symbole, metafory, obrazy i emocje w nich zawarte.

O tym, czym jest soul coaching® dowiesz się z zakładki soul coaching®.

Warsztaty – aktualności

Informacje o moich warsztatach znajdziesz w moich mediach społecznościowych: Facebook