Nazywam się Anna Jach i moją życiową misją jest budzenie Kobiet do życia, do poznania siebie i swojego miejsca w świecie, do zaufania swojej wewnętrznej mądrości.

W ofercie Bezpiecznej Przestrzeni Duszy znajdziesz:

  • indywidualne procesy w ramach sesji soul coaching® online
  • warsztaty kreatywno-rozwojowe Kolaż Duszy Soul coaching®
  • arteterapeutyczne warsztaty motankowe
  • kręgi kobiet w Oleśnicy

W trakcie indywidualnych sesji soul coaching online i grupowych warsztatów tworzę dla Ciebie, dla Twojej Duszy, bezpieczną przestrzeń, w której możesz w swoim tempie krok po kroku odbudowywać połączenie z Sobą. Przestrzeń, w której obejmiesz swoją Moc z lekkością i radością.

Głęboko wierzę, że My Kobiety jesteśmy stworzone do tego, żeby kreować nowy lepszy świat, który będzie oparty na miłości, bliskości i szacunku dla wszystkiego, co żyje, w naturalnym cyklu wzrastania i przemijania. Świat celebracji momentów, świat bycia, świat Siostrzeństwa.

Od wielu lat jestem na nieustannej ścieżce swojego rozwoju, odkrywania tego, kim jestem, po co tu jestem i jak mogę żyć głębiej, pewniej, prawdziwiej.

Przez wiele lat pracowałam w kulturze i zawsze lubiłam tworzyć dla innych przestrzeń do odkrywania swoich pasji, a co za tym idzie – siebie.

Zawsze lubiłam się uczyć nowych rzeczy, dlatego skończyłam Holistyczną Szkołę Trenerów i jestem Licencjonowaną Praktyczką Soul Coaching®.

AnnaJach - fot. Agata Rorat

Ukończyłam Holistyczną Szkołę Trenerów i jestem Licencjonowaną Praktyczką Soul Coaching®.

Fascynuje mnie psychologia analityczna C.G. Junga i praca z archetypami, zwłaszcza tymi dotyczącymi odkrywania psychologicznych wzorców kobiecości, dlatego „Biegnąca z wilkami” Clarissy Pinkoli Estés, „Podróż Bohaterki” Maureen Murdock, „13 Pierwotnych Matek Klanowych” Jamie Sams, prace Marion Woodman i wielu innych mądrych Kobiet prowadzą mnie do odkrywania tego, kim jestem jako Kobieta.

Tworzę lalki motanki, prowadzę kręgi kobiet i cały czas odbudowuje w sobie zaufanie do swojej kobiecości, ciała, naturalnych cykli, Natury.

Do bycia sobą w swojej naturalności, soczystości, dzikości. Z siwymi włosami, zmarszczkami, bez makijażu i z bosymi stopami.

Do Bycia.

Zapraszam Cię na bezpłatną 40-minutową sesję wstępną!

Na sesji ustalimy, w jakich obszarach Twojego życia potrzebujesz wsparcia, poznasz, czym jest soul coaching® i jak mogę Cię wesprzeć w Twoim rozwoju i czy praca ze mną na sesjach indywidualnych to jest to, czego akurat teraz potrzebujesz.

Opinie moich klientek

Dziękuję za możliwość pobycia tu i teraz, z samą sobą, ale też pod czułą opieką Ani. Za wszystkie niesamowite miejsca, w jakie zawędrowała moja dusza, a do których będę teraz wracać, żeby znaleźć spokój i wskazówki. Mimo sporej dawki sceptycyzmu, udało mi się nie tylko zrealizować zadania, jakie założyłyśmy na początku naszej współpracy, ale wielokrotnie zadziwić samą siebie. W każdej z nas są pokłady siły i kreatywności, o których nam się nawet nie śniło. Warto wyruszyć z Anią w podróż wewnątrz siebie, żeby je odkryć.
– Ewa –

Sesje soul coachingu to dla mnie przede wszystkim droga do odnalezienia prawdziwego głosu wewnętrznego, usłyszenia go, a potem – co najtrudniejsze – niełatwej próby podążenia za nim. Na przestrzeni lat zagłuszamy swój wewnętrzny głos słowami innych, tych bliskich i dalekich, nie zdajemy sobie sprawy z warstw, w jakie obrastamy poprzez kulturę, w której się wychowujemy, a bolesne słowa i niczym nie poparte przekonania przywierają do nas. Cel soul coachingu to właśnie powrót do siebie.
Ania to pomocna, cierpliwa i życzliwa, niczego nie narzucająca trenerka, a także inspirująca kobieta, która zaraża ciepłem i dobrą energią. Polecam z całego serca.
– Kasia, nauczycielka –

Udział w warsztatach Ani był czasem tylko dla mnie, chociaż spędziłam go w grupie. Ania kreuje bezpieczną przestrzeń, w której nie ma pośpiechu, oceniania się nawzajem, chaosu. Przy niej czułam się spokojnie i dobrze, przez te kilka godzin byłam „zaopiekowana”. Cieszę się, że Ania pozwoliła nam mówić albo nie mówić, jeżeli takie było nasze życzenie. To, co przepracowałyśmy na zajęciach, zabrałam ze sobą do domu i weszłam z tym w Nowy Rok 2023.
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w warsztatach. Polecam to Każdej z Was.
– Małgorzata – animatorka kultury –

Ania ma w sobie coś magicznego. Potrafi słuchać i jest bardzo uważna podczas sesji. Sesje Soul Coachingu pomagają poukładać w głowie i uczą jak usłyszeć siebie. Niesamowicie skuteczna metoda. Polecam sesje z Anią.
– Beata, coachka, trenerka –

Ania ma w sobie głęboką mądrość, na sesjach z nią czułam się bardzo bezpiecznie, jej głos odpręża i pozwala na zanurzenie się w sobie. Polecam z głębi serca.
– Ania, coachka, trenerka –